AdBlocker gedetecteerd: Dit Forum kan online blijven omdat wij advertenties tonen aan onze bezoekers. Steun ons door uw AdBlocker voor ons Forum uit te schakelen.
Iets uit de oude doos, een herinnering uit de jeugdjaren.
Bij ons op de put werden er (en worden) er veel wedstrijden gevist. Het moet moet eind of midden jaren 70 geweest zijn denk ik.
Er was een wedstrijdvisser die toen met (naar ik me voorstel) een aluminium vaste stok viste.
Maar ik heb dat later nooit meer gezien.
Zijn er hier mensen die zich dat herinneren of er weet van hebben?
Ik kan er ook online nergens iets over terugvinden. Ik meen me wel te herinneren dat ik er ooit iets over gelezen heb, zou duraluminium of zo heten?
Thx
De laatste tijd worden de Forumregels door sommige mensen nog nauwelijks nageleefd, ondanks herhaaldelijke waarschuwingen! Dat betekent voor de moderators dagelijks hopen werk om berichten aan te passen conform de regels. Hieronder een opsomming van de regels die het meest overtreden worden:
• Let op uw taalgebruik (Algemeen Nederlands). Dus zeker geen streekdialect en/of SMS taal!
• Gebruik leestekens (op een correcte manier) om je zinnen beter leesbaar te maken, doch overdrijf er niet mee!
• Gebruik de wijzig knop om je eigen bericht te wijzigen (editeren) in plaats van een nieuw bericht te plaatsen. Opgelet: deze optie werkt slechts 24 uur!
• Gebruik zo weinig mogelijk blanco regels bij het plaatsen en/of beantwoorden van berichten.
• Gebruik eerst de zoekfunktie op het forum om te zien of het onderwerp reeds eerder is behandeld, en post vervolgens verder in dezelfde topic.
Wij zouden het zeer op prijs stellen als iedereen hier een beetje meer aandacht voor heeft, zoniet zijn wij genoodzaakt om in de toekomst andere maatregelen te treffen!
Dank bij voorbaat voor jullie medewerking.
Het Witvisforum Team