AdBlocker gedetecteerd: Dit Forum kan online blijven omdat wij advertenties tonen aan onze bezoekers. Steun ons door uw AdBlocker voor ons Forum uit te schakelen.
Welkom op Het Forum
Van harte welkom op Witvisforum.be. Op dit forum kan je terecht met al uw hengelsportvragen.
Om alles netjes en overzichtelijk te houden gelden hier ook Forumregels. Lees de regels aandachtig en pas ze ook toe aub!
Wij wensen u veel plezier met het forum.
Het Witvisforum Team
Dag,
Ik ben op zoek naar iemand die me eens wil meenemen om snoekbaars te vissen. Ik heb wat roofvismateriaal en heb al meerdere keren geprobeerd een snoekbaars te vangen maar nog nooit met resultaat. Ik zocht op internet wat info, montages en dergelijke, maar het mag allemaal niet baten.
Is er iemand regio ZW Vlaanderen die soms gaat snoekbaarzen (vb kanaal Roeselare Leie) en die me eens wat tips en trucks kan leren? Jong, oud, maakt niet uit. Ik zorg voor een pintje tijdens de les.
Alvast bedankt.
De laatste tijd worden de Forumregels door sommige mensen nog nauwelijks nageleefd, ondanks herhaaldelijke waarschuwingen! Dat betekent voor de moderators dagelijks hopen werk om berichten aan te passen conform de regels. Hieronder een opsomming van de regels die het meest overtreden worden:
• Let op uw taalgebruik (Algemeen Nederlands). Dus zeker geen streekdialect en/of SMS taal!
• Gebruik leestekens (op een correcte manier) om je zinnen beter leesbaar te maken, doch overdrijf er niet mee!
• Gebruik de wijzig knop om je eigen bericht te wijzigen (editeren) in plaats van een nieuw bericht te plaatsen. Opgelet: deze optie werkt slechts 24 uur!
• Gebruik zo weinig mogelijk blanco regels bij het plaatsen en/of beantwoorden van berichten.
• Gebruik eerst de zoekfunktie op het forum om te zien of het onderwerp reeds eerder is behandeld, en post vervolgens verder in dezelfde topic.
Wij zouden het zeer op prijs stellen als iedereen hier een beetje meer aandacht voor heeft, zoniet zijn wij genoodzaakt om in de toekomst andere maatregelen te treffen!
Dank bij voorbaat voor jullie medewerking.
Het Witvisforum Team