Welkom op Het Forum
Van harte welkom op Witvisforum.be. Op dit forum kan je terecht met al uw hengelsportvragen.
Om alles netjes en overzichtelijk te houden gelden hier ook Forumregels. Lees de regels aandachtig en pas ze ook toe aub!
Wij wensen u veel plezier met het forum.
Het Witvisforum Team

Benson karper

Alle info over Stekinfo en vangsten voor karper.
Forumregels
Hou steeds rekening met de Forumregels en pas ze ook toe!
Plaats reactie
Gebruikersavatar
ronny418

Benson karper

Ongelezen bericht door ronny418 »

Beroemdste karper van Groot-Brittannië is niet meer
Benson poseerde talloze keren voor de foto en werd dan weer in het water gegooid.
De zwaarste en beroemdse karper van Groot-Brittannië is dood. De vis met de naam Benson woog bijna 30 kilogram, was tussen 20 en 25 jaar oud en had alle kwaliteiten van een echte ster. Tijdens zijn leven poseerden vele hengelaars met hem. Hij werd 63 keer gevangen, maar steeds ongedeerd terug in het water gegooid. Nu werd hij dood in een meer in het graafschap Cambridgeshire teruggevonden. Vermoedelijk stierf hij aan het binnenslikken van enkele noten die voor vissen giftig zijn.
Celebrity
"We zijn allen geschokt door de dood van Benson", zei Tony Bridgefoot, eigenaar van de visgronden aan de Bluebell Lakes in The Times. De vis had een celebrity-status en was de "vis van het volk". Bovendien had hij wondermooie schubben.
Samen op de foto
Benson zwom sinds 1995 in de wateren van de Bluebell lakes. Hengelaars uit heel het land kwamen er naar toe om de enorme karper aan de haak te slaan. Daarbij trokken ze hem uit het water, lieten zich met hem fotograferen en lieten hem weer vrij.
"Wonderbaarlijk schepsel"
Enkele "onverantwoordelijke" hengelaars moeten wat noten in het water hebben gegooid, die door Benson werden binnengehapt, zei Bridgefoot. "Iedereen had de karper in zijn hart gesloten, en als je geluk had hem te vangen dan werd het duidelijk wat voor een wonderbaarlijk schepsel hij was", zei hij.
Benson ligt nu op ijs en wordt eerlang tentoongesteld. (dpa/eb)
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.

Dit onderwerp heeft 5 reacties

U moet geregistreerd en aangemeld zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen lezen.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie
Witvisforum.be : Mededeling i.v.m. de Forumregels